Hakkımızda

Tarihçe

1985 Yılında kurulan TAM MÜHENDİSLİK TİCARET VE TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ tesis tasarımı, genel yerleşim projelerinin hazırlanması ve imalata esas olacak detay projelendirme konularında hizmet vermektedir.

İlk kuruluş yıllarında yoğun olarak Çimento Sanayi’ne hizmet verilmiş ve 1990 yılı sonrasında Deterjan, Toprak, Cam, Kimya, Tahıl Stoklama, Demir Çelik, ve Gübre Sanayi’lerinde birçok yurt içi ve yurt dışı proje gerçekleştirilmiştir. Deterjan Sanayi’nin önde gelen firmalarından olan Procter & Gamble firmasının Kalifiye Tasarım Ofisi ünvanına sahip olan TAM Mühendislik bu firmaya 1991 yılından beri dünya çapında sürekli hizmet vermekte ve ülkemize döviz girdisi sağlamaktadır.

Firmamızın bugüne kadar yaptığı projelerin ait oldukları tesislerin yatırım bedeli toplamı bir milyar Amerikan Doları’nı aşmıştır.

Firmamız ayrıca 1998 yılından beri ÖZBİL markası ile Toz Vanalarına yönelik standart üretim faaliyeti sürdürmektedir.

Faaliyetlerini ilk günkü heyecanla sürdüren TAM Mühendislik, Türk ve diğer ülke sanayilerine uzun yıllar hizmet vermek amacındadır.

Şirket Politikası

TAM MÜHENDİSLİK kaliteli bilgi üretimi ve paylaşımının dünyanın en önemli ihtiyacı olduğu düşüncesi ile yurt içi ve yurt dışı yatırımcı firmalara mühendislik hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Piyasadaki varlığımız, sağladığımız hizmet kalitesinin sürekli gelişmesine bağlıdır.

Müşteri memnuniyetini sağlamanın aşağıdakileri yapmaktan geçtiğinin bilincindeyiz:
– Uygun ve istikrarlı fiat.
– Zamanında ve en yüksek standartta iş.
– Dürüstlük ve açıklık.
– Süreklilik.
– Çıkan sorunlara anında müdahale.
– Uzun vadeli planlama.
– Kaliteden taviz vermeden müşteri çıkarlarını koruma.